-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Оголошено тендер
29 493 103.00
UAH
Номер:
ee4dde91e6384b3e8a52a587ccde6250
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-21-003938-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
29 493 103.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Примітки:
Категорія замовника:1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; місцезнаходження: 82391, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
21.09.2020 15:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума29 493 103.00 UAH