• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень, за адресою: Донецька область, м.Часів Яр, вул. Пирогова, буд. 3

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.

Торги не відбулися

478 862.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 394.31 UAH
Період уточнення: 19.09.2020 23:25 - 25.09.2020 00:00
Відповідь надана

Щодо документації

Номер: 90b8bf84a74c4384888ad088e9b3e2fc
Дата опублікування: 24.09.2020 14:47
Опис: У документації наявні вимоги надати заповнені форми документів. Для зручності подання пропозиції, просисо дозавантажити документацію у форматі .doc. Дякуємо за розуміння
Відповідь: Доброго дня! Уважно ознайомившись зі змістом Вашого запитання, повідомляємо, що тендерна документація оприлюднена у форматі PDF з можливістю копіювання. Таким чином, жодні права учасників не порушено. Окрім того, звертаємо Вашу увагу, що оприлюднення Замовником тендерної документації у іншому форматі призведе до продовження строку подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 25.09.2020 14:56