-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень, за адресою: Донецька область, м.Часів Яр, вул. Пирогова, буд. 3
Тендер Prozorro UA-2020-09-19-000390-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Торги не відбулися
478 862.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 394.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 394.31 UAH
Номер:
cd6d88c759ee4e16a3d13d291cd013a8
Внутрішній номер закупівлі:
6368281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-19-000390-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАСОВОЯРСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ БАХМУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990179
-
Адреса:
84551, Україна, Донецька область, Бахмутський район місто Часів Яр, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ємець +380666747147 chibisa@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
478 862.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 394.31 UAH
Період уточнення:
19.09.2020 23:25 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2020 23:25 - 05.10.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет. Замовник здійснює оплату шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання акта виконаних робіт, за умови наявності фінансування, в т. ч. на умовах відстрочення платежу за надані послуги до 31.12.2020 року згідно проміжних актів з вересня по грудень 2020 року відповідно до затверджених планових призначень.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень, за адресою: Донецька область, м.Часів Яр, вул. Пирогова, буд. 3
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Початкова пропозиція
389 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 990.00 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0