-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень
Оголошено тендер
478 862.00
UAH
Номер:
5b4b9edd7ae04d0892c51491fe23cad6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-10-012569-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАСОВОЯРСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ БАХМУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990179
-
Адреса:
84551, Україна, Донецька область, Бахмутський район місто Часів Яр, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАСОВОЯРСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ БАХМУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990179
-
Адреса:
84551, Україна, Донецька область, Бахмутський район місто Часів Яр, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
478 862.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.09.2020 17:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума478 862.00 UAH