-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Промислова пральна машина бар’єрного типу (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова сушильна машина (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова прасувально-сушильна машина валкового типу, прасувальний каландр(ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Прасувальний стіл (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки (ДК 021:2015 39713211-5 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна техніка )»
Тендер Prozorro UA-2020-09-16-010529-a
Категорія:Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською та/або російською мовами.
Торги відмінено
2 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 750.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2020 19:31 - 22.09.2020 00:00
Відповідь надана
Щодо умов провелення закупівлі
Номер:
007c9695486f4164a32302542038ff3f
Дата опублікування:
21.09.2020 20:51
Опис:
Шановний Замовник, обрані вами технічні характеристики на пральне обладнання зупиняють вибір тільки на одній торговельній марці, що не дозволяє іншим виробникам або постачальникам прийняти участь у закупівлі, а вам обрати краще обладнання та заощадити кошти. Просимо проаналізувати всі торговельні марки в Україні, що представлені у сфері прального обладнання і розширити технічні характеристики. Дякуємо
Відповідь:
Тендерним комітетом КНП «ВМК ЛШМД» розглянуто Вашу вимогу та буде прийнято відповідне рішення.
Дата відповіді:
24.09.2020 16:06
Відповідь надана
щодо умов проведення закупівлі
Номер:
e75798d7d4f641d6b29ce82419a53f24
Дата опублікування:
21.09.2020 19:37
Опис:
Шановний Замовник, ви маєте на меті закупити пральне і медичне обладнання одночасно. Чому закупівля не розподіляється по лотам, об'єднуючи пральне обладнання з медичним ?Профіль та призначення обладнання має велике значення не лише для класифікації, але й для вірогідності участі кваліфікованих компаній за спеціалізацією. Продавати медичне обладнання мають право спеціалізовані компанії з відповідними сертифікатами і правом продажу і мають свої КВЕДи, які відрізняються від КВЕДів на пральне обладнання.
Відповідь:
Тендерним комітетом КНП «ВМК ЛШМД» розглянуто Вашу вимогу та буде прийнято відповідне рішення.
Дата відповіді:
24.09.2020 16:06
Відповідь надана
щодо умов проведення закупівлі
Номер:
5fa80daae2704d06a66b9e7f7212dc34
Дата опублікування:
21.09.2020 19:37
Опис:
Шановний Замовник, ви маєте на меті закупити пральне і медичне обладнання одночасно. Чому закупівля не розподіляється по лотам, об'єднуючи пральне обладнання з медичним ?Профіль та призначення обладнання має велике значення не лише для класифікації, але й для вірогідності участі кваліфікованих компаній за спеціалізацією. Продавати медичне обладнання мають право спеціалізовані компанії з відповідними сертифікатами і правом продажу і мають свої КВЕДи, які відрізняються від КВЕДів на пральне обладнання.
Відповідь:
Тендерним комітетом КНП «ВМК ЛШМД» розглянуто Вашу вимогу та буде прийнято відповідне рішення.
Дата відповіді:
24.09.2020 16:03