• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Промислова пральна машина бар’єрного типу (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова сушильна машина (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова прасувально-сушильна машина валкового типу, прасувальний каландр(ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Прасувальний стіл (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки (ДК 021:2015 39713211-5 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна техніка )»

Категорія:Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською та/або російською мовами.

Торги відмінено

2 950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 750.00 UAH
Номер: 17aef38a69524b2ca338b8c13497c38d
Внутрішній номер закупівлі: 6325727
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-16-010529-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Мосійчук Лілія +380432664039 mklshmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 750.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2020 19:31 - 22.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2020 19:31 - 02.10.2020 11:00
Аукціон: з 05.10.2020 13:02
Умови оплати:
поставка товару - 70%
поставка товару - 30%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Промислова пральна машина бар’єрного типу (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини)
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68 На карті
Промислова сушильна машина (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини)
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68 На карті
Промислова прасувально-сушильна машина валкового типу, прасувальний каландр (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади )
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68 На карті
Прасувальний стіл (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади)
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68 На карті
Станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки(ДК 021:2015 39713211-5 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна техніка )
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68 На карті

Інформація про скасування

Номер: 070fe635e8ae46b891022d1f95db6d0e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: При визначенні предмета закупівлі допущена технічна помилка, а саме разом із промисловим пральним обладнанням закуповується станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки. Оскільки дану невідповідність неможливо усунути шляхом внесення змін, виступаючий запропонував відмінити процедуру закупівлі відповідно до п. 2 ч.1 ст.32 Закону, через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Період оскарження: 24.09.2020 16:46 - 05.10.2020 00:00
Дата опублікування: 24.09.2020 16:46
Дата виконання: 05.10.2020 00:01
Статус:
Виконано