-
Відкриті торги
-
КЕП
Промислова пральна машина бар’єрного типу (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова сушильна машина (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова прасувально-сушильна машина валкового типу, прасувальний каландр(ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Прасувальний стіл (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки (ДК 021:2015 39713211-5 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна техніка )»
Оголошено тендер
2 950 000.00
UAH
Номер:
00deb75b82234e14aa1b0008856168f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-16-013324-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982749
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982749
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Промислова пральна машина бар’єрного типу (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова сушильна машина (ДК 021:2015 39713200-5Пральні та сушильні машини); Промислова прасувально-сушильна машина валкового типу, прасувальний каландр(ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Прасувальний стіл (ДК 021:2015 39713211-5Сушильні та прасувальні прилади); Станція ручної мийки медичних виробів з ультразвуковою системою очистки (ДК 021:2015 39713211-5 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна техніка )»
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням тендерного комітету № 520 від 16.09.2020 року.
Місцезнаходження: вул. Київська, 68, м. Вінниця, 21032, Україна
Категорія змовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.09.2020 19:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описмісцевий бюджет Вінницької міської об’єднаної територіальної громади
Сума2 950 000.00 UAH