-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
предмет закупівлі: ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської)
Тендер Prozorro UA-2020-09-08-004074-b
Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської
Торги не відбулися
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2020 12:17 - 14.09.2020 18:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
e5e81a4b5ae946879627c78d30d32a1c
Дата опублікування:
09.09.2020 12:53
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Шановний запитувач, монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання не вимагаються усі вимоги до предмета закупівлі містяться у тендерній докоментації та додатках, зокрема додаток № 4
Дата відповіді:
11.09.2020 14:03