• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області )

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: feca5f5227dd41c5ad9b7161951761b9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-08-003968-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Старосільська сільська рада
Замовник: Старосільська сільська рада
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області )
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.09.2020 12:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗалишки освітньої субвенції за 2019 рік.
Сума230 000.00 UAH