-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
предмет закупівлі: ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської)
Тендер Prozorro UA-2020-09-08-004074-b
Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської
Торги не відбулися
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
7904a108349546cc92a1a8a3d6ac31ea
Внутрішній номер закупівлі:
6199246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-08-004074-b
Замовник:
Старосільська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387645
-
Адреса:
34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Богдана Хмельницького, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Кузьмич +380363545352 stareselorada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2020 12:17 - 14.09.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2020 12:17 - 24.09.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 14 робочих днів з дня поставки (передачі) товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори Smart TV
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
34210, Україна, Рівненська область, с. Старе Село, вул. Б. Хмельницького, 50
На карті