-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-001615-a
Торги не відбулися
29 493 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Період уточнення:
01.09.2020 15:20 - 07.09.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим