• Відкриті торги
  • КЕП

Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)

Оголошено тендер

29 493 103.00 UAH
Номер: 79483f501e544d8fb6d2b7cb563b8580
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-01-005192-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Східницька селищна рада
Замовник: Східницька селищна рада
Очікувана вартість: 29 493 103.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Примітки: Категорія замовника:1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; місцезнаходження: 82391, Львівська обл., смт.Східниця, вул.золота Баня, 3
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 01.09.2020 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума29 493 103.00 UAH