-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-001615-a
Торги не відбулися
29 493 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Номер:
c1117f301e024fba99feedda1c361a61
Внутрішній номер закупівлі:
6113758
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-01-001615-a
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
29 493 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
294 931.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
145 000.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2020 15:20 - 07.09.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2020 15:20 - 17.09.2020 17:00
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник може здійснювати попередню оплату робіт у порядку, встановленому постановою КМУ від 04.12.2019р. №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях90 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться за фактично виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних робіт (форма № КБ-2в) та довідок про вартість виконаних робіт (форма № КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021