-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-001587-a
Торги не відбулися
855 476.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 554.76 UAH
мін. крок: 1% або 8 554.76 UAH
Період уточнення:
01.09.2020 15:14 - 07.09.2020 17:00
Відповідь надана
Клас наслідків
Номер:
8c89ea38a0384bf0aca038f503b440fc
Дата опублікування:
03.09.2020 10:11
Опис:
Шановний замовнику, який клас наслідків об'єкту?
Відповідь:
Відповідно до робочого проєкту «Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області» клас наслідків (відповідальності) даного об’єкта будівництва – СС1.
Дата відповіді:
03.09.2020 14:47