-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-001587-a
Торги не відбулися
855 476.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 554.76 UAH
мін. крок: 1% або 8 554.76 UAH
Номер:
79dbb8ac27da44eca75e29ec95e30e75
Внутрішній номер закупівлі:
6113517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-01-001587-a
Замовник:
Диканська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046503
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул. Незалежності, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левченко Вадим Анатолійович +380535192601 21046503@mail.gov.ua https://dykanka-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
855 476.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 554.76 UAH
Період уточнення:
01.09.2020 15:14 - 07.09.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2020 15:14 - 17.09.2020 17:00
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2020