-
Відкриті торги
-
КЕП
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Оголошено тендер
855 476.00
UAH
Номер:
9521ea24cdf34c7589e76525acfa1e4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-01-002784-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Диканська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046503
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул. Незалежності, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Диканська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046503
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул. Незалежності, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
855 476.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
01.09.2020 14:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Кількість
Період постачання
до 30.11.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума855 476.00 UAH