-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2020-08-18-003396-a
твердопаливний котел
Завершена
115 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 579.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 579.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2020 12:04 - 24.08.2020 00:00
Відповідь надана
Запит
Номер:
cdfacb47244c46b2abc2c9b8085a5e6e
Дата опублікування:
21.08.2020 12:27
Опис:
Доброго дня. Згідно яких технічних характеристик повинна надаватись порівняльна таблиця?
Відповідь:
Згідно технічних характеристик зазначених у Додатку 3 тендерної документації. У разі надання учасником еквіваленту, товар за технічними характеристиками повинен відповідати вимогам тендерної документації згідно Додатку 3(не гірше).
Дата відповіді:
25.08.2020 10:43