-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2020-08-18-003396-a
твердопаливний котел
Завершена
115 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 579.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 579.00 UAH
Номер:
1411d371fbce46c5acf4a22e6544de4a
Внутрішній номер закупівлі:
5962580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-18-003396-a
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ропай Сергій Сергійович +380442716470, +380442716478 umz@kv.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2020 12:04 - 24.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2020 12:04 - 03.09.2020 00:00
Аукціон:
03.09.2020 13:12 - 03.09.2020 13:39
Період кваліфікації:
03.09.2020 13:39 - 18.09.2020 15:09
Період завантаження договору:
18.09.2020 15:09 - 08.10.2020 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 800.00 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі