• Відкриті торги
  • КЕП

Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Оголошено тендер

115 800.00 UAH
Номер: 0b3d7cbfb6aa4f9bbf804132ebb6e7f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-18-002719-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ГУНП в Київській області
Замовник: ГУНП в Київській області
Очікувана вартість: 115 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Примітки: твердопаливний котел
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.08.2020 11:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума115 800.00 UAH