-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.)
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-008143-a
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2020 17:20 - 23.08.2020 08:00
Відповідь надана
Якому стандарту повинен відповідати предмет закупівлі
Номер:
a9ce5ffe06ee48af835253883308958f
Дата опублікування:
19.08.2020 09:29
Опис:
Згідно оголошення предметом закупівлі є :ДК 021:2015: 44618100-6 — Легкі контейнери. Законодавствам України передбачено відповідність товарів та послуг певним стандартам. Наполегливо просимо надати відповідь по суті яким стандартом повинен відповідати контейнер. Це дасть змогу запропонувати аналогічний товар та за забезпечить конкурентне середовище та гарантує прозоре, ефективне використання бюджетних коштів
Відповідь:
Якщо замовник посилається в тендерній документації на конкретні маркування, протокол випробувань чи сертифікат, він зобов’язаний прийняти маркування, протоколи випробувань чи сертифікати, що підтверджують відповідність еквівалентним вимогам та видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством - ст. 23 Закону України "Про публічні закупівлі". Технічні характеристики запропонованого до закупівлі товару мають відповідати технічному завданню (додаток 3 до тендерної документації) або бути еквівалентом товару. Для підтвердження технічних характеристик товару необхідно надати документи передбачені в додатку 2 п.4.
.
Дата відповіді:
19.08.2020 09:55
Відповідь надана
чи повинні контейнера відповідати стандарту
Номер:
5b663613e42e486280da696f7c5cc0ef
Дата опублікування:
18.08.2020 13:04
Опис:
Замовником у технічних вимогах до предмету закупівлі визначено фіксовані розміри контейнеру, фіксована товщина стінок, ваги,форми конструкції. Зазначеним вимогам відповідає продукція одного виробника . Це протиречить принципу Прозорості та умовам проведення тендеру щодо забезпечення конкурентних засад. Просимо дати відповідь чи будуть розглядатись інши пропозиції на предмет закупівлі якщо вони відповідають стандарту EN-840-1 якій визначено до зазначеного предмету закупівлі.
Відповідь:
Якщо замовник посилається в тендерній документації на конкретні маркування, протокол випробувань чи сертифікат, він зобов’язаний прийняти маркування, протоколи випробувань чи сертифікати, що підтверджують відповідність еквівалентним вимогам та видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством - ст. 23 Закону України "Про публічні закупівлі".
Дата відповіді:
18.08.2020 14:02