• Відкриті торги
  • КЕП

44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.)

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: 9e3ba0ebef3d4b528cd1bfc9cb0c2cfe
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-17-008509-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Екосервіс"
Замовник: Комунальне підприємство "Екосервіс"
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.08.2020 16:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.
Код ДК 021:2015: 44618100-6 Легкі контейнери
Кількість 440 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH