-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.)
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-008143-a
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
bfff1657e8e24fd294e55171b803b9a5
Внутрішній номер закупівлі:
5954907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-17-008143-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Екосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32404202
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н.,м. САРНИ, вул.МАТРОСОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Савчук +380365535914 ekoservissarny@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 200.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2020 17:20 - 23.08.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2020 17:20 - 02.09.2020 08:00
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки проводяться наступним чином: після отримання всієї партії Товару, Покупець, протягом 10 банківських днів, перераховує на розрахунковий рахунок Продавця кошти в сумі 96000,00 грн. ( дев’яносто шість тисяч гривень 00 коп.) , а залишок від загальної суми, що вказана у п.3.1 розділу 3 цього Договору оплачує у жовтні місяці 2020 року ( відповідно до довідки про зміни до плану використання бюджетних коштів на 2020 рік від 17.07.2020 № 1498).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери пластмасові для збору твердих побутових відходів об’ємом 120 л.
Кількість
440 штуки
Період постачання
до 31.12.2020