-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
Тендер Prozorro UA-2020-08-07-004056-a
Торги не відбулися
29 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 290.00 UAH
мін. крок: 1% або 290.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2020 13:01 - 15.08.2020 13:05
Звернень немає. Звернення не може бути заданим