-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
Тендер Prozorro UA-2020-08-07-004056-a
Торги не відбулися
29 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 290.00 UAH
мін. крок: 1% або 290.00 UAH
Номер:
d938c6cc307d4f56974d596d0d84f5ef
Внутрішній номер закупівлі:
5849375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-07-004056-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Бабєоглу +380974980894 babeoglu22@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
290.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2020 13:01 - 15.08.2020 13:05
Період прийому пропозицій:
07.08.2020 13:01 - 25.08.2020 13:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях21 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020