-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
Оголошено тендер
29 000.00
UAH
Номер:
b2d0da2ac10d45b691bd2a07f5a4db42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-07-003820-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
07.08.2020 12:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума29 000.00 UAH