-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Тендер Prozorro UA-2020-07-20-006953-b
Торги відмінено
720 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 601.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 601.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2020 16:48 - 26.07.2020 16:53
Відповідь надана
Стосовно марки вугілля
Номер:
861a0074458746239f9db650f1f6f098
Дата опублікування:
21.07.2020 14:15
Опис:
Доброго дня. Якими нормативними документами Ви як Замовник керувались при виборі вугілля марки м-гжсш 0-13?
Відповідь:
закупляємо вугілля марки ГЖСШ 0-13, а м-ГЖСШ 0-13 - це технічна помилка.
21.07.2020, 14:15
Дата відповіді:
21.07.2020 16:33
Відповідь надана
марка вугілля
Номер:
76b54e07f7104937a78c28b6f3376451
Дата опублікування:
21.07.2020 10:24
Опис:
прошу надати роз'яснення, вугілля якої марки планується закупляти, оскільки в технічному завданні прописано ГЖСШ 0-13, а в інших документах м-гжсш 0-13.
Відповідь:
закупляємо вугілля марки ГЖСШ 0-13, а м-ГЖСШ 0-13 - це технічна помилка.
Дата відповіді:
21.07.2020 16:32