-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Тендер Prozorro UA-2020-07-20-006953-b
Торги відмінено
720 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 601.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 601.00 UAH
Номер:
9b8e7eedc5094eea92cdcc0a1da3b373
Внутрішній номер закупівлі:
5647231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-20-006953-b
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
720 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 601.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2020 16:48 - 26.07.2020 16:53
Період прийому пропозицій:
20.07.2020 16:48 - 05.08.2020 16:53
Аукціон:
з 06.08.2020 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Кількість
260 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
37b334bd2a7a4fb292611c4094340945
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість виправлення в описці назви предмету закупівлі, а саме: в плані закупівлі та в оголошенні вказано марка вугілля однією буквою М, що не від- повідає маркуванні вугілля.
Період оскарження:
22.07.2020 12:57 - 02.08.2020 00:00
Дата опублікування:
22.07.2020 12:57
Дата виконання:
02.08.2020 00:02
Статус:
Виконано