-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Оголошено тендер
720 200.00
UAH
Номер:
4ded1d54f00b4ea88e52c19f0edc8cb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-20-004824-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
720 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.07.2020 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам"яне М-ГЖСШ фракція 0-13
Кількість
260 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума720 200.00 UAH