-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2020-06-24-008790-a
Молоко ультрапастеризоване
Завершена
253 044.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.22 UAH
Період уточнення:
24.06.2020 15:43 - 30.06.2020 17:00
Відповідь надана
вид молока
Номер:
12a1a1d719064ba9abf6c8d8b518be8a
Дата опублікування:
24.06.2020 16:02
Опис:
молоко повинно бути пастеризоване або ультрапастеризоване?
Відповідь:
Доброго дня! Предмет закупівлі - ДК 021:2015 - 15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване), що зазначено в Тендерній документації.
Дата відповіді:
25.06.2020 10:11