-
Відкриті торги
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване )
Оголошено тендер
253 044.00
UAH
Номер:
e50cf98a2c0a473ab73712703d22ad8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-24-005808-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 044.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване )
Примітки:
Категорія замовника : Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади;
Місце знаходження : 46023 Україна , м. Тернопіль , вул. Академіка Сахарова ,2 ;
Мова : Українська .
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.06.2020 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума253 044.00 UAH