-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2020-06-24-008790-a
Молоко ультрапастеризоване
Завершена
253 044.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.22 UAH
Номер:
973af4193308421dba09ffb1d3c3ca61
Внутрішній номер закупівлі:
5391324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-24-008790-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Ульбер +380352267089,+380352267089 tender@todl.com.ua http://todl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 044.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 265.22 UAH
Період уточнення:
24.06.2020 15:43 - 30.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2020 15:43 - 10.07.2020 17:00
Аукціон:
13.07.2020 11:02 - 13.07.2020 11:47
Період кваліфікації:
13.07.2020 11:47 - 14.07.2020 16:07
Період завантаження договору:
14.07.2020 16:07 - 03.08.2020 16:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15510000-6 Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване)
Кількість
9900 кілограм
Період постачання
20.07.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАХІДНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ
Оскарження: 14.07.2020 16:07 - 25.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610147
-
Контактна особа:
Стельмах Арсен +380673520552 arsenste@gmail.com
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, офіс 4
Оскарження: 14.07.2020 16:07 - 25.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
213 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 643.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2020 16:07
Документи
47
Скарги
0
ФОП Маник Неля Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2793301949
-
Контактна особа:
Маник Неля 380669905676, 380669905676 manuk_nelja@ukr.net
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Братів Бойчуків, б.15, кв. 19
Початкова пропозиція
227 007.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 644.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ФОП "СТАЙОХА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2917118742
-
Контактна особа:
Тетяна Стайоха +38961048010 stayohats@gmail.com
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиський район, село Користова, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 6
Початкова пропозиція
221 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 515.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "АВІДАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668821
-
Контактна особа:
Александр Гребинь +380988729886 infoavidal1@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 1, офіс 3-Б
Початкова пропозиція
239 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 614.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Фізична особа - підприємець Мостовий Віктор Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049001854
-
Контактна особа:
Мостовий Віктор Володимирович 380683580001, 380683580001 v.mostovyj@email.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Морозенка, 3, кв. 95
Початкова пропозиція
217 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ Молочна компанія "Галичина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39685014
-
Контактна особа:
Безнощенко Ольга Ігорівна +380322326220 o.beznoshchenko@galychyna.com.ua
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, Липинського, 54
Початкова пропозиція
252 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f0a113a9644487482fc29658c72b6c1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-24-008790-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАХІДНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610147
-
Контактна особа:
Стельмах Арсен +380673520552 arsenste@gmail.com
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, офіс 4
Номер договору:
27.07/1
Сума договору:
112 547.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 789.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2020 00:00 - 04.03.2021 00:00
Дата підписання:
27.07.2020 10:00
Статус:
Виконаний