-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м.Львові
Тендер Prozorro UA-2020-06-16-002011-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2020 15:43 - 23.06.2020 15:47
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання
Номер:
b0a96c19dc2944d89fda64cde7fbb7f9
Дата опублікування:
23.06.2020 15:26
Опис:
Доброго дня.
Просимо вказати, яку відстань було взято за основу при розрахунку кошторисної документації в проекті?
Відповідь:
Проект для даного типу робіт не передбачений.
Дата відповіді:
23.06.2020 16:37
Відповідь надана
Уточнення технічного завдання
Номер:
cc4fdd658dc64262ab18a619e894106f
Дата опублікування:
23.06.2020 12:34
Опис:
Уточніть, будь ласка, матеріал з якого виготовлений пісковловлювач з решіткою, та його розміри.
Відповідь:
Матеріал пластик. Вимог до розмірів не встановлюємо.
Дата відповіді:
23.06.2020 13:20
Відповідь надана
Уточнення технічного завдання
Номер:
4b47f51f825f4901995f43536ea27307
Дата опублікування:
23.06.2020 12:33
Опис:
На яку відстань потрібно перевозити будівельне сміття та грунт по проекту?
Відповідь:
Виконавець робіт самостійно обирає місце для вивозу будівельного сміття, враховуючи при цьому оптимальну ціну.
Дата відповіді:
23.06.2020 13:17
Відповідь надана
Уточнення технічного завдання
Номер:
934e68beff9c4fe9a2c7fff80469c509
Дата опублікування:
18.06.2020 11:11
Опис:
Відповідно до п.7 Технічного завдання прохання уточнити параметри (висоту) лотка і матеріал з якого він виготовлений, та з якого матеріалу виготовлена решітка, чавунна чи стальна оцинкована?
Відповідь:
Матеріал лотка та решітки - пластик. Висота лотка - 12 см або більше.
Дата відповіді:
18.06.2020 14:11