-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м.Львові
Тендер Prozorro UA-2020-06-16-002011-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
6887620ad226438093637e8ae7325c26
Внутрішній номер закупівлі:
5291442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-16-002011-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечна Галина Ігорівна +380322750153 sudebka_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233222-1 Брукування та асфальтуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2020 15:43 - 23.06.2020 15:47
Період прийому пропозицій:
16.06.2020 15:43 - 03.07.2020 15:47
Аукціон:
06.07.2020 11:25 - 06.07.2020 11:58
Період кваліфікації:
06.07.2020 11:58 - 10.07.2020 14:20
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м.Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 04.09.2020
Місце постачання
79010, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пекарська будинок 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬТБУД ЛВ"
Оскарження: 10.07.2020 13:58 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41390227
-
Контактна особа:
Андрій Кухтицький +380975007004 alt.lv@ukr.net
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, будинок 7
Оскарження: 10.07.2020 13:58 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
571 822.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
571 822.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 13:58
Документи
36
Скарги
0
ПП Олбуд
Оскарження: 10.07.2020 14:03 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32408385
-
Контактна особа:
Лозинський Микола Олексійович +380322316821 olj1106@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, Любачівська
Оскарження: 10.07.2020 14:03 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
653 823.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
644 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 14:03
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ТЕХБУДГРУП"
Оскарження: 10.07.2020 14:14 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43421398
-
Контактна особа:
Кривуцький Василь 380675882284, 380675882284 kryvuckyy979@ukr.net
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вулиця Бенівська, будинок 8Б
Оскарження: 10.07.2020 14:14 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
644 298.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
644 298.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 14:14
Документи
50
Скарги
0
ТОВ НЕОТЕХПОСТАЧ
Оскарження: 10.07.2020 14:20 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008273
-
Контактна особа:
Чабан Ігор Володимирович +380322390344 oberig1150@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Стефаника б.16 кв.1
Оскарження: 10.07.2020 14:20 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
688 365.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 365.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 14:20
Документи
7
Скарги
0