-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м.Львові
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
8572ee2bd32f4f0a971d65a9d3d585a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-30-004398-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м.Львові
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45233222-1 Брукування та асфальтування
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
30.01.2020 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH