-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-001474-c
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Торги не відбулися
566 097.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 15:19 - 31.05.2020 00:00
Відповідь надана
умови тендерної документації
Номер:
c599715d13c74513b00c768ed9df56e4
Дата опублікування:
29.05.2020 12:43
Опис:
Доброго дня!
П.6 Розділу 2 містить вимоги щодо надання Учасником:
4) Надати копію діючого договору (учасника або виробника товару) з лабораторією про проведення випробувань предмету закупівлі – нафтопродуктів.
5) Надати копію атестату акредитації цієї лабораторії з додатками, завірена печаткою лабораторії та підписом її уповноваженого представника, та підтвердження співпраці Учасника з лабораторією у 2018 році або у 2019 році: оригінал акту наданих послуг; копію чинного договору у сфері поводження з небезпечними відходами (стосовно нафтопродуктів)
6) У складі тендерної пропозиції учасники обов’язково подають копії протоколів випробувань на кожну марку товару, видані акредитованою лабораторією (власною або з якою учасником підписано договір).
У зв’язку з чим просимо надати обґрунтовану відповідь, посилаючись на норми діючого законодавства, на наступні запитання:
- У разі наявності у Учасника договору з неакредитованою лабораторією, чи буде ця обставина підставою для відхилення такого Учасника (звертаємо увагу, що відповідно до норм діючого законодавства, обов’язкова акредитація лабораторій не встановлена)
- Якщо Учасник має можливость підтвердити співпрацю з лабораторією у 2020 році, чи буде ця обставина підставою для відхилення (якщо да, просимо обґрунтувати, яким чином ця умова впливає на якість палива?)
- Якщо Учасник пропонує партнерські АЗС, які законодавчі підстави наявності у Учасника договору у сфері поводження з небезпечними відходами (стосовно нафтопродуктів), адже Учасник не зберігає нафтопродукти?
- Якщо Учасник пропонує партнерські АЗС, які законодавчі підстави наявності у Учасника договору з лабораторією про проведення випробувань нафтопродуктів та надання Замовнику протоколів випробувань на кожну марку товару, адже у Учасника наявні відповідні документи саме виробника палива, які підтверджують якість палива.
В той же час, з метою забезпечення додержання основних принципів законодавства про публічні закупівлі, пропонуємо внести відповідні зміни, та виключити вищезазначені вимоги, оскільки документальним підтвердженням належної якості палива вимогам діючого законодавства (з урахування гарантійного терміну зберігання палива) є копії сертифікатів відповідності виробника, копії паспортів якості виробника.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний потенційний Учаснику! Після розгляду Вашого питання щодо внесення змін до тендерної документації – повідомляємо наступне:
1. Щодо документів, які підтверджують наявність співпраці з лабораторією та документів, які підтверджують наявність у лабораторії акредитації, документів, які підтверджують наявність договору у сфері поводження з небезпечними відходами:
Якщо учасник здійснює свою діяльність на умовах партнерських договорів, зокрема закуповує у партнерів паливо для подальшого перепродажу - такий суб’єкт господарювання здійснює діяльність з продажу ПММ за відсутності місць торгівлі пальним, тобто відсутності АЗС у власності/оренді. Відсутність таких місць жодним чином не звільняє учасника від відповідальності за якість нафтопродуктів, відпуск яких він планує здійснювати нам, як Замовнику.
Тому, Замовником передбачено надання документів, які підтверджують ведення учасником добросовісної діяльності з продажу паливо мастильних матеріалів у розумінні Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України.
2. Щодо договору з лабораторією за 2018 або з 2019 рік:
Така вимога установлена тендерною документацією з метою можливості надання учасниками акту наданих послуг, що буде достатнім підтвердженням того, що учасник контролює якість палива на АЗС партнерів регулярно.
Також, варто зауважити, що відповідно до ч. 3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» - тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством ТА ЯКУ ЗАМОВНИК ВВАЖАЄ ЗА НЕОБХІДНЕ ВКЛЮЧИТИ ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Отже, Ваше питання щодо внесення змін до тендерної документації не підлягає задоволенню, спираючись на ч.3 ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі». Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
01.06.2020 14:47