-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-001474-c
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Торги не відбулися
566 097.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
Період оскарження:
25.05.2020 15:19 - 06.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.