• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)

Торги не відбулися

566 097.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
Номер: e07ac5f8f784421989f15fd3d3ddaa93
Внутрішній номер закупівлі: 5077585
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-25-001474-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Євгеній Івашко +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 566 097.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2020 15:19 - 31.05.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2020 15:19 - 10.06.2020 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴566 097.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)