• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ

Торги відмінено

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення: 19.05.2020 13:59 - 24.05.2020 17:00
Відповідь надана

Технічна специфікація

Номер: 879090156195436393bee184d2db80d6
Дата опублікування: 21.05.2020 09:35
Опис: Доброго дня. Відповідно до ч.1 ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі», технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Більшість позицій Вашої технічної специфікації взагалі не містять розмірів, що в свою чергу може призвести до поставки неякісного Товару. Чи Вас влаштують меблі будь-яких розмірів? Наприклад шафа 30*30 см? Враховуючи вищевикладене, просимо усунути порушення чинного законодавства та доповнити кожну позицію технічної специфікації детальним описом та технічними характеристиками.
Відповідь: Технічні, функціональні та якісні характеристики що вказані в даній закупівлі є остаточними.
Дата відповіді: 24.05.2020 13:34
Відповідь надана

Тендерна документація

Номер: ddad89b20e3243e2ae38405883c0eec2
Дата опублікування: 20.05.2020 16:15
Опис: На виконання ст.5 ЗУ "Про публічні закупівлі", згідно якої публічні закупівлі повинні здійснюватися за принципами недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, запобіганню корупційним діям та зловживанням, прошу надати технічні вимоги щодо предмета закупівлі, а саме: 1)розміри кухонного кутка 2)розміри шафи з розпашними дверима 3)розміри шафи-купе 4)ширина ліжка довжиною 1950 мм 5)ширина ліжка довжиною 2050 мм Згідно технічних специфікацій виробника матрац "Еко -31" має навантаження на спальне місце 90 кг. В вимогах ТД Додаток3 вказано -120 кг. Будь ласка, виправте цю неправомірну вимогу. Дякую
Відповідь: До тендерної документації будуть внесені відповідні корективи
Дата відповіді: 21.05.2020 21:00
Відповідь надана

Опис і технічні характеристики предмету закупівлі

Номер: 603abb7240354449a57c1cadf4d2122b
Дата опублікування: 19.05.2020 14:41
Опис: Просимо Замовника надати більш детальній опис і технічні характеристики предмету закупівлі: габаритні розміри, візуалізація, креслення тощо
Відповідь: Технічні характеристики вказані в складі тендерної документації являються остаточними.
Дата відповіді: 20.05.2020 15:27