• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: adc55b1eff76439f89d48ecc005bda7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-19-003383-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Замовник: КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39100000-3 Меблі
Дата опублікування: 19.05.2020 13:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ
Код ДК 021:2015: 39100000-3 Меблі
Кількість 180 одиниця
Період постачання до 18.10.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ
Сума500 000.00 UAH