-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-002022-a
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
9d49e5294ac74b2caa5049713b50a9cc
Внутрішній номер закупівлі:
5026989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-002022-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03768026
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик,12, місто Київ, Київська область, Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубний Олександр Павлович +380501455225 sportkomplex@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39100000-3 МебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 13:59 - 24.05.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 13:59 - 03.06.2020 17:00
Аукціон:
04.06.2020 13:37 - 04.06.2020 14:10
Період кваліфікації:
з 04.06.2020 14:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 –39100000-3 МЕБЛІ
Кількість
180 одиниця
Період постачання
до 18.10.2020
Інформація про скасування
Номер:
3b175c1fe77b4ab9b02ad7e9f213a7ef
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Зміна технічного завдання
Період оскарження:
10.06.2020 19:16 - 21.06.2020 00:00
Дата опублікування:
10.06.2020 19:16
Дата виконання:
21.06.2020 00:01
Статус:
Виконано
Номер:
de5fd314586244bf85414db37ab48908
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Зміна технічного завдання
Дата опублікування:
10.06.2020 19:05
Дата виконання:
10.06.2020 19:07
Статус:
Скасовано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТУНІК ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3021211918
-
Контактна особа:
Дмитро Тунік +380978789618 dmitriytunik19@gmail.com
-
Адреса:
50038, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, БУЛЬВАР КІРОВА, будинок 11, квартира 40
Початкова пропозиція
290 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
10
Скарги
0
ФОП Чимрук Микола Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1700107599
-
Контактна особа:
Чимрук Микола Васильович 380993449666, 380993449666 nazarkofun@gmail.com
-
Адреса:
45060, Україна, Волинська область, с. Воля-ковельська, Вулиця Зарічна, будинок 1
Початкова пропозиція
304 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "Комфорт Меблі Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37581477
-
Контактна особа:
Сергій Віталійович +380661753765 ksp.mariya@gmail.com
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Д. Дудаєва, 33
Початкова пропозиція
379 935.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ГІКОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22774191
-
Контактна особа:
Дмитро Главацький +380636200907 furniture.tekdim@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 3/2
Початкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0