-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Меблі : Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів; Лот №2 - конференц стіл
Тендер Prozorro UA-2020-05-13-003092-a
Торги не відбулися
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2020 17:40 - 18.05.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим