• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Меблі : Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів; Лот №2 - конференц стіл

Торги не відбулися

80 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
Номер: 86f4c27030244a3686beb1a463c8c80c
Внутрішній номер закупівлі: 4986883
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-13-003092-a   
Замовник: Національний фонд досліджень України
Контактна особа: Дзуєнко Наталія Миколаївна +380442878221 dzuya85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2020 17:40 - 18.05.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2020 17:40 - 28.05.2020 18:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴65 000.00 Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів
  • Лот №2 ₴15 000.00 Лот №2 - конференц стіл