-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі : Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів; Лот №2 - конференц стіл
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
965b835d63e143cb8d7c79a409f53901
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-13-001485-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі : Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів; Лот №2 - конференц стіл
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.05.2020 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стіл офісний тип 1
Кількість
8 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл офісний тип 2
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба мобільна
Кількість
8 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа для одягу
Кількість
5 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа для документів
Кількість
5 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Конференц стіл
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума80 000.00 UAH