-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-05-04-000932-c
Торги відмінено
1 815 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
Період уточнення:
04.05.2020 18:32 - 10.05.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим