• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)

Оголошено тендер

1 815 000.00 UAH
Номер: 008c4beff70b4190aa18d2b0a7d6a37e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-16-008308-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
Замовник: Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
Очікувана вартість: 1 815 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 16.04.2020 14:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Кількість 30000 літр
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 815 000.00 UAH