-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-05-04-000932-c
Торги відмінено
1 815 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
Номер:
f7af8bc59e70484ba55d6bbbd95c3328
Внутрішній номер закупівлі:
4933108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-04-000932-c
Замовник:
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Кудрявська, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарморос Олена Олексіївна +380442723536 kievzelenbudtender@gmail.com http://kievzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 815 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 075.00 UAH
Період уточнення:
04.05.2020 18:32 - 10.05.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2020 18:32 - 20.05.2020 18:00
Аукціон:
21.05.2020 14:24 - 21.05.2020 15:09
Період кваліфікації:
з 21.05.2020 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за отриманий Товар здійснюються Замовником за фактом постачання Товару протягом 60 (шістдесяти) днів після підписання накладних про отримання Замовником партії Товару та надходження бюджетних коштів від Головного розпорядника бюджетних коштів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алегростоп амброзія» або еквівалент)
Кількість
30000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
f9ae7ab505cd4ff7ac6fa27bd8439ed6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: відповідно до Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 17.06.2020 №11994-р/пк-пз
Період оскарження:
30.06.2020 19:34 - 11.07.2020 00:00
Дата опублікування:
30.06.2020 19:34
Дата виконання:
11.07.2020 00:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГЕРАСИМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 28.05.2020 14:47 - 08.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2034703698
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГЕРАСИМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 380677959839 s0677959839@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська обл., місто Ніжин, ВУЛИЦЯ СИНЯКІВСЬКА, будинок 96
Оскарження: 28.05.2020 14:47 - 08.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
795 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 000.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ЕСКО-ІНЖИНІРІНГ"
Оскарження: 28.05.2020 15:00 - 08.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43105035
-
Контактна особа:
Ігор Андрієць +380503080513 eskoinzhyniring@gmail.com
-
Адреса:
38713, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Гожули, ВУЛИЦЯ СУПРУНІВСЬКА, будинок 13
Оскарження: 28.05.2020 15:00 - 08.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
30.06.2020 14:33
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "БІШОФІТ МД"
Оскарження: 28.05.2020 15:22 - 08.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41976554
-
Контактна особа:
Валерій Прядко +380509821497 ekotochka.torg@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 43, офіс 516
Оскарження: 28.05.2020 15:22 - 08.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 200 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 200 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
30.06.2020 14:33
Документи
47
Скарги
1
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОРОБКІН ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 28.05.2020 16:55 - 08.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2783208491
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОРОБКІН ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ 380672399746 info@bischofite.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, смт. Коцюбинське, 08298, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 6-А, квартира 42
Оскарження: 28.05.2020 16:55 - 08.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 475 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
30.06.2020 14:33
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНТЕХНОЛОДЖИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39534696
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНТЕХНОЛОДЖИ" +380612160216 grintehnology@i.ua
-
Адреса:
Україна, 69095, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Олександрівський район, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 171А
Початкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Документи
71
Скарги
1
ПП "ЕКОМРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42768074
-
Контактна особа:
Глезін Іван Максимович +380507218633 ekomriya@ukr.net
-
Адреса:
71611, Україна, Запорізька область, Василівський район смт Степногірськ, вул Молодіжна буд 3 кв 105
Початкова пропозиція
1 814 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 814 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
18
Скарги
0