-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-04-15-001623-c
Торги не відбулися
305 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 528.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 528.88 UAH
Період уточнення:
15.04.2020 15:29 - 02.05.2020 18:00
Відповідь надана
фасування масла
Номер:
3adcc555c90d42b7978a59ab53fa99b8
Дата опублікування:
16.04.2020 09:55
Опис:
масло повинно бути у пачці 200г або моноліт?
Відповідь:
200г
Дата відповіді:
05.05.2020 13:17