• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло

Торги не відбулися

305 775.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 528.88 UAH
Номер: a165bca6a08246cdb84065b352505f56
Внутрішній номер закупівлі: 4834447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-15-001623-c   
Замовник: Відділ з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації
Контактна особа: Ференц Микола Ярославович +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 305 775.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 528.88 UAH
Період уточнення: 15.04.2020 15:29 - 02.05.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2020 15:29 - 12.05.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 2265 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 48600, Україна, Тернопільська область, згідно документації, згідно документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рудик Ганна Степанівна
Початкова пропозиція 267 270.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 270.00 UAH з ПДВ
Документи 2
Скарги 0