-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
Оголошено тендер
305 775.00
UAH
Номер:
2ad56cd27f5d4e92bcd4a9cc48561fbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-15-002492-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
Замовник:
Відділ з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
Очікувана вартість:
305 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.04.2020 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума305 775.00 UAH