-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей. ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.»)
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-002828-b
Торги відмінено
7 225 842.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 15:48 - 06.04.2020 17:00
Відповідь надана
строк поставки товарів
Номер:
97e7c731799c417a8947710ff70ac871
Дата опублікування:
03.04.2020 16:58
Опис:
Згідно п.п. 4.4. розділу І. Загальні положення Тендерної документації строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) визначено згідно графіка що додається.
В Орієнтовному календарному графіку виконання робіт визначено закінчення робіт жовтень 2021 року.
Дайте будь ласка відповідь чи дійсно виконання робіт передбачено 2020 - жовтень 2021 року?
Якщо виконання робіт передбачається на період 2020 р.-2021 р. надайте будь ласка інформацію щодо обсягів фінансування на кожний рік окремо.
Відповідь:
На 2020 рік кошторисні призначення 264 тисячі гривень. На 2021 які будуть виділені при складанні бюджету на 2021 рік.
Дата відповіді:
06.04.2020 07:55